Baskı Öncesi

Kar Ambalaj olarak müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyor ve baskı öncesi ve sonrası yapılacak olan her bir aşamayı titizlikle planlıyoruz. Baskı öncesi düzenlediğimiz her bir faaliyet, baskı sonrasında karşılaşılacak sonucu etkiliyor. Sektörde yer alarak kazandığımız tüm deneyimleri daha iyi hizmet vermek ve başarılı sonuçlar almak için kullanıyoruz. Özel ambalaj tasarımlarından maket isteklerine kadar her bir aşamaya hazır bir firmayız. Baskı öncesi hazırladığımız özelleştirilmiş ürün ile prova alıyor ve beklentiyi karşıladığı takdirde üretim aşamasını başlatıyoruz. Bu noktada hem müşteri memnuniyetini önemserken hem de en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Baskı Öncesi Deneyim Farkı

Baskı öncesi yapılan işlemlerde deneyim son derece önemlidir. Deneyimin önemli olması asıl sebebi ise hata payının azaltılmasıdır. Hata payını düşürmek ve profesyonel standartlarda hizmet almak isteyen herkes uzmanlarımız ile iletişime geçebilir. Güvenilir kaynaklar ile hareketini görme müşterilerimiz için en uygun fırsatlar yaratmaya özen gösteriyoruz.

Bu doğrultuda hazırladığımız baskı öncesi faaliyetlerimizin her biri uygun fiyatlar ve yüksek kaliteyle müşterilerimize sunulmaya devam ediyor. Bu alanda hizmet veren bir firma olarak uzun zamandır deneyimlerimizden yola çıkıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ışığında her zaman daha iyisine ve daha gelişmişine ulaşma şansımız artıyor. Bu sebeple de hem tecrübelerimizden hem de müşterilerimizin geri bildirimlerinden yararlanarak kendimizi geliştiriyoruz.

Baskı Öncesi Hizmetlerimiz

Baskı öncesinde yaptığımız hizmetlerin her biri farklı kategorilere ayrılabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlediğimiz her bir seçenek birbirinden farklı kalitelerde yer vermektedir. Kaliteli süreçlerden geçerken uzmanlar ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Baskı öncesi hizmetlerimizin her biri müşterilerimiz için en doğru ve en uygun ambalaj tasarımını yapmak üzerine odaklanmıştır.

Tasarım hizmetlerimizin yanı sıra renk düzeltme ve aynı zamanda örnek sunma gibi ek hizmetlerimiz de bulunuyor. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken bir yandan da onlara en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda düzenlediğimiz tüm hizmetlerimiz tasarım öncesinde ve tasarım sonrasında olmak üzere farklı gruplara ayrılabiliyor. Müşterilerimizin beklentilerini kapsayacak şekilde düzenlediğimiz bütün çalışmalarımız birbirinden farklı avantajlar içeriyor.

Baskı Öncesi Hizmetlerin Avantajları

Baskı öncesi hizmetlerin her birinin farklı avantajları bulunmakta. Bu avantajlar arasında müşterilerimizin doğru tasarımı tercih etmesi ve en kaliteli yöntemler ile baskı almasına yer veriliyor. Baskı açısı hizmetlerimiz özellikle prova aşamalarından dolayı müşterilerimize hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf yaratıyor.

Sektördeki deneyimlerimizi uzman kadromuz ile birleştiriyor ve müşterilerimizin yüksek seviyede fayda almasını sağlıyoruz. Sağladığımız avantajlardan bazılarını sizin için şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Tasarruf: Prova ve ön taslak incelemesi ile zaman, maliyet ve emek tasarrufu yapılabiliyor. Yüksek maliyet ile karşılaşmadan uygun fiyatlar ile hizmet almak ve olası risklerden tasarruf etmek firmamız ile mümkün.
  • Deneyim: Deneyimli ekibimiz tarafından geliştirilen tüm işlem ve faaliyetler yüksek fayda sağlıyor. Deneyimli ekip tarafından yapılan işlemler olası risklerin en aza indirgenmesini de sağlıyor.
  • Hata Önleme: Üretim ve tasarım aşamalarında meydana gelebilecek olan hata ve riskleri önden inceliyor ve risk analizi yapıyoruz. Bu sebep ile de tecrübelerimiz ve uzmanlığımız ile hataların önüne geçme fırsatı bulabiliyoruz.

Başarılı Sonuçlar için Baskı Öncesi Hizmetleri

Faaliyetlerimizden başarılı sonuçlar almak isteyen tüm müşterilerimize baskı öncesi periyotlarımızı öneriyoruz. Geri bildirime ihtiyaçlardan yola çıkılarak yapılan tasarımlar, bu tasarıyı takip eden kontrol aşamalarının her biri en iyi sonucu almak için hazırlanıyor. Baskı öncesi gerçekleştirdiğimiz kontrol ve çalışmalar ile titiz sonuçlar ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Başarılı sonuçlar almak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.