Kar Ambalaj

MATBAACILIK

Üretim ve markalaşma adımlarını ilk kez 1996 yılında, koli imalatı ile atan Kar Ambalaj ve Matbaacılık, kuruluşundan bugüne taşıdığı marka prensiplerini, “deneyim, inovatif bakış açısı, yüksek kalite istikrarı ve tasarım tutkusu” gibi vazgeçilmez dinamiklerin çatısı altında birleştirmektedir.

Firmamız, 2014 yılında yapmış olduğu önemli bir yatırımla, ofset baskılı kutu üretimini hayata geçirmiş, vizyoner bakış açısını geleceğe taşımıştır. Sektörünün öncü ve prestijli markalarından biri olan Kar Ambalaj ve Matbaacılık, halen geniş ölçekli makine parkuru, profesyonel insan kaynağı ve 6.000 metrekare kapalı alan üretim alanı ile üretimine verimlilikle devam etmekte, sadakate dayalı müşteri ilişkilerine önem vererek, geleceği bugünden yakalamayı hedefleyen yeni müşterileriyle de bu değerli aileyi büyütmektedir. 

İhtisas alanlarında sürekli artan ürün çeşitliliği, kalite ve yaratıcılığı hedef alarak ; müşterilerinin ambalaj ile ilgili farklı tüm ihtiyaçlarına kendi kurumsal çatısı içerinde cevap verebilen . Sektöründe öncü ve güvenilir bir kuruluş olmak.
Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet kültürüne sahip yapısıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilen etkin ve güvenilir bir kuruluş olmak. Çözüm odaklı ve yaratıcı yapısıyla müşterileri için kalite ve değer yaratan bir iş ortağı konumuna gelmek.
140
Çalışan
7000 m2
Üretim Alanı
12000 Ton
Üretim Kapasitesi

Siz İsteyin, Biz Üretelim

Kar Ambalaj olarak; Kaliteden tüm personelin sorumlu olması anlayışının benimsenmesi ve bu nedenle tüm personele kalite bilincinin yerleştirilmesi, bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimlerin sağlanması, uyum ve yaratıcılığın teşvik edilmesi,
Personelin mutluluğunun ve motivasyonunun sağlanması,
Sistemde tanımlanan süreçlerin performans göstergelerine dayalı ölçülebilir, kalite hedeflerinin değerlendirilmesi yoluyla sistemin sürekli iyileştirilmesi, uygulanabilir şartları da dikkate alarak kalite anlayışının benimsenmesi kalite politikamızdır.

Kalite Politikamız;

KAR AMBALAJ olarak kalite hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.
Müşterinin değişen taleplerinin zamanında tespit edilmesi, taleplere hızlı yanıt verilmesi, zamanında sevkiyat yapılması, kaliteli ürün ve rekabet edilebilir fiyat sunulması bizler için önemlidir.
Kalite anlayışını benimsemiş deneyimli, takım ruhuna sahip personelimiz ile sektörel değişimleri, teknolojik gelişimleri ve değişen müşteri taleplerini sürekli takip edip bünyemize adapte eder.
Müşteri memnuniyeti temel olan bir yaklaşım ve kalite anlayışını benimsemiş deneyimli, takım ruhuna sahip personelimiz ile değişen müşteri taleplerini sürekli takip edip bünyemize adapte eder.

Referanslarımız